Dyrektor Działu Realizacji

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Mazowieckie 31943/001

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynacje wszystkich inwestycji prowadzonych przez spółkę oraz zarządzanie zespołem.

    Informacje o kliencie

    Dla Naszego klienta- Dewelopera który od ponad 10 lat specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora działu realizacji projektów.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie działem realizacji projektów inwestycyjnych
    • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi wraz z uzyskiwaniem decyzji o pozwoleniach na budowę, decyzji o warunkach zabudowy oraz innych decyzji administracyjnych
    • Nadzór i monitorowanie pracy kierowników projektu oraz architektów
    • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczanie inwestycji w trakcie prowadzenia procesu budowlanego aż do podpisania protokołu odbioru końcowego dla generalnego wykonawcy
    • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjnymi oraz instytucjami zewnętrznymi
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami
    • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe - kierunek budowlany
    • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym kierowaniu kilkuosobowym działem realizacji / technicznym
    • Minimum 10 lat doświadczenia w prowadzeniu inwestycji budowlanych (budownictwo mieszkaniowe)
    • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Skuteczność w działaniu oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    • Odpowiedzialność za realizację wymagających oraz prestiżowych inwestycji w Warszawie
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców