Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Działu Realizacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 28041/001

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie działem realizacji projektów oraz kompleksowe zarządzanie projektami.

    Informacje o kliencie

    Dla Naszego klienta- Dewelopera który od ponad 10 lat specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych oraz komercyjnych w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora działu realizacji projektów inwestycyjnych.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie działem realizacji projektów inwestycyjnych
    • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi wraz z uzyskiwaniem decyzji o pozwoleniach na budowę, decyzji o warunkach zabudowy oraz innych decyzji administracyjnych
    • Nadzór i monitorowanie pracy kierowników projektu oraz architektów
    • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczanie inwestycji w trakcie prowadzenia procesu budowlanego aż do podpisania protokołu odbioru końcowego dla generalnego wykonawcy
    • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjny oraz instytucjami zewnętrznymi
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami
    • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe - kierunek budowlany
    • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym kierowaniu kilkuosobowym działem realizacji / technicznym
    • Minimum 10 lat doświadczenia w prowadzeniu inwestycji budowlanych (budownictwo mieszkaniowe oraz komercyjne)
    • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Skuteczność w działaniu oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    • Odpowiedzialność za realizację wymagających oraz prestiżowych inwestycji w Warszawie
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page