Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor działu rozwoju i ekspansji

Asprod S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Działu Rozwoju i Ekspansji

  • Analiza rynku nieruchomości i identyfikowanie potencjału handlowego

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji (działki budowlane, lokale usługowe) poprzez umowy zakupu lub najmu

  • Zlecanie badania technicznej, finansowej i prawnej możliwości realizacji projektu

  • Negocjacje i obsługa transakcji najmu lub zakupu nieruchomości

  • Odpowiedzialność za proces realizacji inwestycji

  • Ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w realizacji projektów

  • Przygotowanie założeń wstępnego budżetu realizacji inwestycji

  • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności i opłacalności inwestycji wraz z harmonogramem

  • Działania zmierzające do zwiększenia efektywności sprzedaży

  • Współpraca z władzami lokalnymi oraz partnerami zewnętrznymi zarówno w procesie poszukiwania nowych lokalizacji jak i w procesie działań wspierających istniejące placówki

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy związanej z działalnością rozwoju sieci placówek

  • Doświadczenie w zarządzaniu aktywami i prowadzeniu nowych projektów

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem

  • Posiadanie cech przywódczych

  • Umiejętność negocjacji i znajomości technik sprzedaży

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne

  • Pełne zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Reprezentowanie firmy z wieloletnią tradycją

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • Odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko z jasno określonymi celami

Asprod S.A.

Odkąd starożytni Egipcjanie odkryli przepis na wypiek chleba jest on jednym z najczęściej spożywanych pokarmów na świecie. Dlaczego tak się stało? Wielu uważa, że jego smak przywodzi na myśl lata dzieciństwa, kojarzy się z tradycją, rodzinnym domem i beztroską. Ta myśl przyświeca nam od początku naszego istnienia. Kiedy w 1991 roku w podgoleniowskich Kliniskach Wielkich powstała piekarnia Asprod postawiliśmy sobie za cel, by nasze wypieki były nie tylko smaczne ale sporządzane na podstawie tradycyjnych i udoskonalanych przez lata przepisów.

Przewiń do profilu firmy