Dyrektor Działu Rozwoju

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-05-25
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-06-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma HANDEN Sp. z o.o. zajmująca się obrotem energią elektryczną i gazem ziemnym
    poszukuje osoby do pracy w zakresie:

    Lokalizacja : Warszawa
    Nr referencyjny : DRZ/2018

     Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie projektów rozwojowych (energia elektryczna, gaz, produkty okołoenergetyczne).
    • Prowadzenie projektów w zakresie innowacyjności, efektywności energetycznej , energii odnawialnej.
    • Odpowiedzialność za przeprowadzenie projektu/ kampanii oraz jego wdrożenie.
    • Prowadzenie zespołów projektowych.
    • Nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi, prowadzenie konferencji.
    • Opracowywanie strategii oraz budżetów.
    • Raportowanie do Zarządu Spółki.

    Oferujemy:

    • Pracę w zespole na rozwijający się rynku gazu i energii elektrycznej.
    • Współpracę w otoczeniu krajowym i międzynarodowym.
    • Dobrą atmosferę pracy.
    • Pracę pozwalającą na rozwinięcie umiejętności i wiedzy.

    Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

    • Znajomość Rynku Energi Elektrycznej i Gazu
    • Znajomość branży Energii Odnawialnej
    • Kilkuletniego doświadczenie w branży energetycznej
    • Biznesowego nastawienia
    • Bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
    • Kreatywność, aktywność, dobra komunikacja
    • Biegły znajomość języka angielskiego

    Wszystkich spełniających wymagania i zainteresowanych powyższy stanowiskiem prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywującego za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 30-06-2018.

    „Proszę o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HANDEN sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”

    Informujemy, że Administratorem danych jest HANDEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.