Logo Pracuj.pl

Dyrektor Działu Sklepy

INNVIGO Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie sprzedaży i realizacja założeń biznesowych
  • Przygotowanie i realizacja akcji promocyjnych, programów sprzedaży i innych działań dla detalicznego kanały sprzedaży środków ochrony roślin ( sklepów)
  • Zarządzanie zespołem doradców pracujących ze sklepami prowadzącymi sprzedaż środków ochrony roślin
  • Pozyskiwanie i utrzymanie grupy zadowolonych klientów na powierzonym terenie
  • Rozwój sieci współpracujących sklepów z INNVIGO i jego siecią dystrybucji
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji, analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Wdrożenie i zarządzanie programem lojalnościowym dla punktów sprzedaży detalicznej
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Monitorowanie sprzedaży, stanów magazynowych oraz rozliczeń z klientami
  • Raportowanie podejmowanych działań i ich wyników

Nasze wymagania

  • Wyższe studia rolnicze lub pokrewne
  • Znajomość rynku środków ochrony roślin
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów dla rolnictwa
  • Doświadczenie we współpracy ze sklepami prowadzącymi sprzedaż środków ochrony roślin
  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą
  • Wyposażenie niezbędne do pracy (m.in. samochód, laptop, telefon)
  • Warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników
  • Pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju

Region działania:

Cała Polska

INNVIGO Sp. z o.o.

INNVIGO Sp. z o.o. to polski producent środków ochrony roślin z siedzibą w Warszawie, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, posiadające doświadczenie, które poszukują ciekawej pracy i nowych wyzwań zawodowych.

Dyrektor Działu Sklepy, dolnośląskie