Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Działu Sklepy

INNVIGO Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie sprzedaży i realizacja założeń biznesowych

  • Przygotowanie i realizacja akcji promocyjnych, programów sprzedaży i innych działań dla detalicznego kanały sprzedaży środków ochrony roślin ( sklepów)

  • Zarządzanie zespołem doradców pracujących ze sklepami prowadzącymi sprzedaż środków ochrony roślin

  • Pozyskiwanie i utrzymanie grupy zadowolonych klientów na powierzonym terenie

  • Rozwój sieci współpracujących sklepów z INNVIGO i jego siecią dystrybucji

  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji, analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży

  • Wdrożenie i zarządzanie programem lojalnościowym dla punktów sprzedaży detalicznej

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej

  • Monitorowanie sprzedaży, stanów magazynowych oraz rozliczeń z klientami

  • Raportowanie podejmowanych działań i ich wyników

Nasze wymagania

  • Wyższe studia rolnicze lub pokrewne

  • Znajomość rynku środków ochrony roślin

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów dla rolnictwa

  • Doświadczenie we współpracy ze sklepami prowadzącymi sprzedaż środków ochrony roślin

  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą

  • Wyposażenie niezbędne do pracy (m.in. samochód, laptop, telefon)

  • Warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników

  • Pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju

Region działania:

Cała Polska

INNVIGO Sp. z o.o. to polski producent środków ochrony roślin z siedzibą w Warszawie, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, posiadające doświadczenie, które poszukują ciekawej pracy i nowych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy