Oferta pracy

Dyrektor Działu Sprzedaż

TES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościaO firmie

  • Daleszyce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

TES Spółka z o.o. w Daleszycach koło Kielc producent własnej marki materiałów budowlanych zatrudni:

Zadania

  • opracowywać i realizować strategie sprzedaży produktów firmy
  • budować i rozwijać sprzedaż na terenie kraju
  • pozyskiwać nowych klientów, budować z nimi dobre relacje a w szczególności z klientami kluczowymi i VIP
  • dokonywać analizy rynku (śledzić prognozy) w celu identyfikacji zagrożeń, wynajdywania i wykorzystania szans rozwoju sprzedaży
  • monitorować działania konkurencji w zakresie produktów, cen, akcji promocyjnych, ,,czarnego PR’’
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym na terenie całej Polski
  • tworzenie planów sprzedażowych i ich realizacja
  • raportowanie aktywności sprzedażowej i pracy podległych pracowników
  • opracowywać i aktualizować system szkoleń podległych pracowników

Wymagania

  • zdolności przywódczych i organizacyjnych
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy swojej i podległych pracowników
  • samodzielności, kreatywności, wysokiego poziomu motywacji w zakresie realizacji celów
  • szeroko rozwiniętych umiejętności negocjacji i współpracy z klientami
  • umiejętności budowania właściwych relacji z podległymi pracownikami
  • doświadczenia i zaangażowania
  • silnej orientacji na własną sprzedaż
  • znajomość branży budowlanej mile widziana

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie / wysoka podstawa + premia od wyników/
  • bazę klientów
  • samodzielność w wykonywanej pracy
  • kursy i szkolenia
  • samochód, laptop, telefon

Oferty prosimy kierować klikając przycisk Aplikuj teraz.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji ogłoszonego 02 października 2020r i prowadzonego przez TES Spółka z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: pkt 32,pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE-Dz.U. UE. L z 2016r. Nr 119, str. 1

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy