Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor działu sprzedaży

GLOBALECO FOTOWOLTAIKA sp. z o.o. sp. k.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne zarządzanie i nadzór nad podległymi pracownikami

  • Rekrutacja nowych pracowników

  • Szkolenie i motywowanie

  • Współtworzenie i realizowanie planów sprzedaży i strategii spółki

  • Bieżąca analiza branży, ocena potencjału rynku i możliwości jakie na nim istnieją

  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientami

  • Pozyskiwanie partnerów do działu sprzedaży i serwisu

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów B2B ( w wolnym czasie)

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie z zakresu: budownictwo jednorodzinne/ technika grzewcza/ instalacje CO i CWU lub poszycia dachowe/ mikroinstalacji PV

  • Umiejętność zarządzania zespołem (nawet do 149 osób)

  • Praca w terenie/ gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Elastyczny czas pracy (minimum 40 godzin tygodniowo)

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w terenie – zasięg działania: województwo/ region (3 województwa)/ cała Polska

  • Praca w biurze – 1 dzień

  • Wsparcie działów Call Center i Back Office

  • Solidne szkolenia wdrożeniowe (produktowe, techniczne)

  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, karta paliwowa, iPad, telefon, CRM, salesbook)

  • Cykliczne szkolenia (branżowe, rozwojowe)

  • Możliwość awansu

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1 etap: telefon

2

2 etap: meet

3

3 etap: spotkanie