Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor działu sprzedaży

JM DATA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.

JM DATA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zwoleńska 65

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne tworzenie strategii sprzedaży w obszarze B2B i realizacja celów wynikających z tej strategii

  • budowanie profesjonalnego zespołu przedstawicieli handlowych w Warszawie oraz na terenie Polski (około 5-8 osób)

  • uruchamianie nowych kanałów sprzedaży

  • nawiązywanie relacji z klientami i negocjowanie warunków handlowych

  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług oraz produktów w kanale B2B, optymalnie w branży IT z dużą dynamiką wzrostu

  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołu handlowego

  • doświadczenie w zawieraniu dużych kontraktów

  • dobra znajomość jęz. angielskiego

  • wysoki poziom energii i zapał do pracy

  • charyzma i leadership

  • gotowość do podroży po Polsce

To oferujemy

  • realny wpływ na tworzenie strategii sprzedażowej i budowę zespołu

  • atrakcyjne wynagrodzenie z częścią premiową (jako % od wyników działu sprzedaży B2B)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowa B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy