Dyrektor Działu Sprzedaży

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Lidera branży usług wspierających Real Estate oraz transport.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży na terenie Polski;

  • Opracowanie oraz wdrożenie strategii rozwoju powierzonego obszaru;

  • Realizację założonych celów sprzedażowych na podstawie planów ustalonych z Zarządem;

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów;

  • Poznawanie potrzeb klientów i ich oczekiwań względem produktów;

  • Planowanie i przygotowywanie ofert handlowych;

  • Prowadzenie negocjacji z klientami oraz przygotowanie ofert,

  • Aktywne uczestnictwo w działaniu sprzedażowym i marketingowym;

  • Opracowywanie i analiza aktywności rynku konkurencji;

  • Dbałość o wzorowe relacje z klientami;

  • Opracowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;

  • Monitoring bieżących działań i ocena ich efektywności.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i podległym zespołem;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • Doświadczenie w planowaniu budżetu sprzedażowego, strategii sprzedażowo marketingowej oraz polityki cenowej;

  • Otwartość i komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista;

  • Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;

  • Orientacja na cel;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Ciekawą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Prywatną opiekę medyczna Medicover;

  • Kartę Multisport;

  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą