Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Działu Sprzedaży

MOBITOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Zielonka

    Zielonka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedaży w dwóch spółkach na terenie PL;

  • opracowanie oraz wdrożenie strategii rozwoju powierzonego obszaru;

  • realizację założonych celów sprzedażowych na podstawie planów ustalonych z Zarządem;

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów;

  • poznawanie potrzeb klientów i ich oczekiwań względem produktów;

  • planowanie i przygotowywanie ofert handlowych;

  • prowadzenie negocjacji z klientami oraz przygotowanie ofert,

  • aktywne uczestnictwo w działaniu sprzedażowym i posprzedażowym i marketingowym;

  • opracowywanie i analiza aktywności rynku konkurencji;

  • dbałość o wzorowe relacje z klientami;

  • opracowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;

  • monitoring bieżących działań i ocena ich efektywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i podległym zespołem

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • doświadczenie w planowaniu budżetu sprzedażowego, strategii sprzedażowo marketingowej oraz polityki cenowej;

  • otwartość i komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista;

  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych na terenie PL;

  • orientacja na cel;

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze ochrony technicznej i monitoringu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku,

  • Kartę Multisport

  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy