Logo Pracuj.pl

Dyrektor Działu Technicznego

GynCentrum Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

GynCentrum Sp. z o.o.

Żelazna 1

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem w zakresie: realizacji zadań, ustalania priorytetów, delegacji zadań,
  • organizacja transportu wewnętrznego, organizacja transportu specjalistycznego,
  • nadzór nad flotą samochodów, w tym m.in. nadzór nad przeglądami oraz naprawami, nadzór nad kartami paliwowymi,
  • nadzór nad realizacją prac remontowych oraz dostawcami usług w zakresie prac inwestycyjnych i remontowych,
  • nadzór oraz delegowanie rejestracji zgłoszeń serwisowych w punktach serwisowych- niezależnie od jej formy (telefoniczna, on-line, papierowa, inna),
  • nadzór nad powadzeniem korespondencji z serwisami,
  • nadzór nad zgłoszeniami oraz pracami serwisowo-instalacyjnymi oraz deinstalacyjnymi,
  • nadzór nad Działem Zamówień w procesie negocjacji umów i prowadzenie wyboru dostawców dla wszystkich lokalizacji,
  • uczestnictwo w konsultacjach oraz negocjacjach dotyczących wynajmu lokali w nowych lokalizacjach,
  • nadzór nad stanem technicznym wszystkich budynków- zgodnie z zapisami w umowach (dotyczy również lokali wynajmowanych),
  • nadzór nad obowiązkowymi przeglądami m.in. p.poż, infrastruktury budynków, butli z gazem, sprzętów medycznych,
  • nadzór nad zapleczem technicznym oraz zaopatrzeniem wewnętrznym,
  • przyjmowanie i dokumentowanie zgłoszeń i zleceń serwisowych od użytkowników związanych z aparaturą medyczną, diagnostyczną i inną,
  • konstruowanie, bieżące kontrolowanie oraz raportowanie budżetu i planu działania Działu Technicznego,
  • optymalizacja kosztowa i jakościowa mediów,
  • gromadzenie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji (m.in. plany projektowe).

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, preferowane 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub liderskim związane z nadzorem działaniami technicznymi,
  • podstawowa znajomość prawa pracy i przepisów BHP,
  • prawo jazdy kat. B- warunek konieczny,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność oraz zaangażowanie,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (lokalizacje spółki na terenie Polski) do 50% czasu pracy,
  • biegłość w obsłudze programów komputerowych oraz MS Excel,
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

O nas

Nie boisz się wyzwań? Lubisz wielozadaniową pracę i nie lubisz nudy oraz monotonii? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedź brzmi „tak” to prześlij do Nas swoją aplikację!

Poszukujemy osoby która dzięki swej charyzmie opanuje szereg zadań związanych z funkcjonowaniem Działu Technicznego a jako lider będzie dążyć do rozwoju zespołu.

O nas

Gyncentrum Sp. z o. o. to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Organizację tworzą nowoczesne ośrodki i laboratoria medyczne, m.in. Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Szpital i Centrum Leczenia Endometriozy, a także Laboratorium Genetyczne i Zakład Inżynierii Genetycznej, Dział Badań Klinicznych holsäCLINICAL oraz Wielospecjalistyczne Centra Medyczne holsäMED. Gyncentrum Sp. z o. o. jest także właścicielem aplikacji medycznej holsäAPP oraz sklepu DNA Home TEST.

Dyrektor Działu Technicznego, Żelazna 1, Katowice