Dyrektor Działu Technicznego

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 08 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pracowników działu utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych w zakresie technicznego przygotowania produkcji

  • nadzór na remontami obiektów i istniejących instalacji produkcyjnych

  • nadzór nad dokumentacją techniczną związaną z podległym działem

  • kontakty z firmami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynieria chemiczna, mechanika

  • min 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku dyrektora technicznego lub 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika ds. technicznych

  • język angielski na poziomie B2

  • znajomość urządzeń i rozwiązań technicznych branży chemicznej lub spożywczej

  • odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w przedziale 16 000 - 18 000 zł brutto

  • 3-miesięczny okres próbny później umowa na czas nieokreślony

  • narzędzia służbowe do pracy