Dyrektor Działu Usług Porządkowych

Ochrona Juwentus

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rentowność i prowadzenie polityki kadrowej usługi porządkowej

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z kluczowymi klientami

  • bliska współpraca z partnerami biznesowymi w celu pozyskiwania kluczowych kontraktów

  • raportowanie do zarządu

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i zjednywaniu sobie ludzi

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług porządkowych lub obsłudze kontraktów

  • zdolność w koordynowaniu/zarządzaniu zespołem lub cechy przywódcze

  • silna osobowość i aktywność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie: wykształcenie techniczne lub znajomość branży z sektora usług porządkowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + niezbędne narzędzia telefon/komputer, auto służbowe

  • interesującą pracę stanowiącą połączenie obowiązków biurowych i terenowych

  • realne wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach

  • możliwość samorealizacji i kształtowania polityki całego działu

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.