Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Działu Zakupów Elektroodpadów

BIOSYSTEM S.A.

Odlewnicza 68

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • stała kontrola oraz praca nad zwiększaniem wyników zakupów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego poprzez zarządzanie 7-osobowym działem zakupów

  • aktywne prowadzenie zakupów i pozyskiwanie kluczowych Kontrahentów w sektorze B2B (głównie firmy z branży spożywczej i branży odpadowej)

  • negocjowanie optymalnych warunków handlowych i wpieranie negocjacji pracowników działu

  • podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami

  • nadzór o charakterze operacyjnym i strategicznym nad procesami zakupowymi

  • przekazywanie zadań pracownikom działu zakupów i weryfikacja ich realizacji, a także przekazywanie im informacji o wszelkich zachodzących zmianach

  • ścisła współpraca z Zarządem firmy w zakresie formułowanie spójnej polityki zakupowej

  • bieżąca współpraca z Zakładem Przetwarzania ZSEiE Biosystem SA w Bolęcinie, w zakresie logistyki dostaw zakupionego sprzętu do zakładu

  • współudział w procesach rekrutacyjnych oraz wdrażanie nowych pracowników działu

  • współudział w kreowaniu narzędzi wspomagających proces zakupów (współpraca z działem IT oraz marketingu)

  • raportowanie w systemie CRM i bazie BDO (Baza Danych Odpadowych)

Nasze wymagania

  • minimum 7 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym, w tym minimum 2 letnie doświadczanie na stanowisku kierowniczym

  • dynamiczność, samodzielność i kreatywność w działaniu

  • zdolności negocjacyjne, umiejętność słuchania i argumentowania

  • elastyczność i umiejętność dopasowania sposobu działania do dynamiczne zmieniających się warunków w branży odpadowej

  • umiejętność kierowania zespołem, w tym umiejętność organizacji pracy zespołu i motywowania do osiągania wyniku działu

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w branży odpadowej będzie istotnym atutem

To oferujemy

  • wysokie stanowisko z renomowanej firmie z branży ochrony środowiska

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system premiowy

  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania bieżącej pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness

  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Biosystem SA działa jako spółka konsolidująca grupę firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Głównym obszarem działalności firmy jest recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE). Firma posiada najnowocześniejszy w Polsce zakład przetwarzania ZSEiE oraz dwie organizacje odzysku zajmujące się realizacją ustawowych obowiązków środowiskowych od klienta biznesowego.

Przewiń do profilu firmy