Oferta pracy

Dyrektor Działu Zakupów (produkcja FMCG)

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego klienta, lidera z branży spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem zakupów
  • Wyznaczanie zadań i organizowanie pracy Zespołu Zakupów
  • Udział w planowaniu budżetów obszaru Zakupów
  • Prowadzenie katalogu dostawców
  • Monitorowanie stanu zapasów i planowanie zamówień
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących koszty, negocjowanie cen i warunków handlowych z oferentami i dostawcami
  • Współpraca z Zarządem

Wymagania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży FMCG – warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Otwartość na zmiany

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne