Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Działu Zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 29897/001

    Osoba na stanowisku Dyrektora Działu Zakupów będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem. Tworzenie i realizowanie strategii zakupowej, asortymentowej i cenowej (marżowej).

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest prężnie rozwijająca firma z branży e-commerce FMCG, lider w swojej kategorii, dla której poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Działu Zakupów i Zarządzania Kategoriami

    Opis stanowiska

    * Zarządzanie podległym zespołem - planowanie i organizowanie pracy działu zakupów, kształtowanie standardów i procedur w dziale, wyznaczanie celów i ocenianie pracowników, weryfikowanie osiąganych wyników
    * Tworzenie i realizowanie polityki zakupowej oraz asortymentowej- maksymalizacja ciągłości podaży przy optymalizacji stanów magazynowych, prognoza i analiza dotycząca procesu zakupów; analiza grup asortymentowych, dobór i pozyskiwanie nowych kontrahentów
    * Kreacja i implementacja ustalonej polityki promocyjnej
    * Współtworzenie i realizowanie polityki trade'owej - aktywna sprzedaż produktów marketingowych, pozyskiwanie środków na kampanie marketingowe. Rozliczanie i podsumowanie kampanii trade'owych
    * Udział w projektach cross-funkcyjnych i wdrożeniach narzędzi finansowych, produktowych i logistycznych
    * Raportowanie do Zarządu

    Profil kandydata

    * Minimum 5 lat doświadczenia zarządzania różnymi kategoriami i rozwijania ich we współpracy z dostawcami w branży FMCG
    * Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu ludźmi - sukcesy w budowaniu i zarządzaniu zespołem
    * Myślenie strategiczne i duże zdolności analityczne
    * Nastawianie na realizację celów i wychodzenie z inicjatywą
    * Bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    * Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która jest liderem rynkowym w rosnącym kanale E-commerce
    * Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji- szukamy osób z potencjałem
    * Duża samodzielność oraz decyzyjność

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page