Oferta pracy

Dyrektor e-commerce

Nastopy.plO firmie

  • Kornela Makuszyńskiego 18
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 minut temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Nastopy.pl

Kornela Makuszyńskiego 18

Kraków

Firma Nastopy od 2009 roku z sukcesem rozwija ofertę skarpet i bielizny w sprzedaży internetowej. W naszych działaniach klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jesteśmy laureatem kilku plebiscytów na najlepszą obsługę. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy mocne i rozpoznawalne marki: sklepy nastopy.pl oraz soxland.pl.  Aktualnie bardzo aktywnie rozwijamy własną linie skarpet pod nazwą Todo Socks. W ostatnich latach głównie stawiamy na ekspansje zagraniczną za pośrednictwem marketplace-ów: Amazon, Ebay.

Obecnie szukamy dyrektora e-commerce: osoby zorganizowanej z dużą wiedzą i obyciem w środowisku e-commerce,  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem handlowym oraz marketingu. Poszukujemy osoby otwartej, zorientowanej na rozwój zarówno swój jak i swoich podopiecznych.

Opis stanowiska:

  • rozwijanie przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży e-commerce
  • kreowanie i realizacja strategii,
  • nadzór nad podległymi działami (handel, marketing)
  • rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • realizacja celów kwartalnych i rocznych dla wszystkich działów
  • realizacja planów sprzedażowych oraz wzrost kompetencji wszystkich podległych pracowników
  • optymalizacja wyników i wydajności działów
  • regularne sprawozdania przed zarządem
  • analiza tygodniowych raportów i dokonywanie miesięcznych ewaluacji pracowników działów
  • organizowanie systematycznych zebrań pracowników firmy
  • miesięczne raportowanie z efektów pracy przed zarządem
  • ścisła kontrola i redukcja bieżących kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa
  • współtworzenie systemów motywacyjnych dla działów
  • współpraca z księgowością nad tworzeniem planów finansowych

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielna organizacja pracy i realizacja zakresu obowiązków.
  • silna orientacja na wynik, nastawienie na cel, samodyscyplina.
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne.
  • zdolność egzekwowania od podwładnych wysokiej jakości pracy.
  • wytrwałość i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku europejskim.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet Luxmed
  • karta Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy