Logo Pracuj.pl

Dyrektor Eksportu

Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Skawina
    Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz rozwój Działu Eksportu,
  • planowanie działań zapewniających osiągnięcie celów sprzedażowych,
  • negocjacje handlowe z obecnymi i nowymi klientami,
  • utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych z obecnymi klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • udział w międzynarodowych targach i wystawach,
  • udział w zagranicznych podróżach służbowych związanych z bieżącym zakresem obowiązków,
  • identyfikacja wymagań każdego rynku / kraju,
  • przeprowadzanie kompleksowych badań rynku w celu identyfikacji potrzeb i asortymentu,
  • rozwijanie portfela klientów zgodnie ze strategią grup krajowych,
  • utrzymywanie relacji i korespondencji z dużymi korporacjami,
  • realizacja budżetów i planu sprzedaży,
  • proponowanie pomysłów i sugestii dotyczących projektowania etykiet na nowe artykuły,
  • tworzenie niezbędnych prezentacji i ich szkicowanie,
  • weryfikacja umów z klientami i nadzór nad ich realizacją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • doskonała znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z handlem w obszarze DIY,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i rozmów handlowych,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • doskonała umiejętność organizacyjna,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji,
  • umiejętność pracy w MS Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat bez pośredników w dynamicznie rozwijającej się firmie z gwarancją terminowych wypłat,
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo – magazynowo - produkcyjnym,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń wdrażających,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i zaangażowanym zespole,
  • bardzo dobry standard zaplecza socjalnego.

Dyrektor Eksportu, Skawina