Oferta pracy

Dyrektor Eksportu

WhoohooO firmie

  • Wrocław

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjno-dystrybucyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Dyrektor Eksportu (cała Polska)

Zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów biznesowych dla oferowanych produktów oraz usług
  • organizacja i rozwój nowych rynków
  • podejmowanie wyzwań dotarcia do osób decyzyjnych na wyższych szczeblach zarządzania biznesem
  • śledzenie trendów w branży, działań konkurencji i rozwijanie solidnej wiedzy o rynku
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • tworzenie i realizacja rocznych planów sprzedaży firmy – pod kątem przychodu i marży sprzedażowej
  • udział w tragach i innych wydarzeniach handlowych
  • kontrola realizacji umów przez dystrybutorów
  • realizacja założonych planów sprzedaży na kraje eksportowe
  • zarządzanie operacyjne sprzedażą w celu osiągania odpowiednich celów
    sprzedażowych
  • budowanie relacji z kluczowymi klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów i nadzór
    nad ich prawidłową realizacją

Wymagania

  • wykształcenie i doświadczenie w obszarze sprzedaży, w tym 5 lat
    doświadczenia na stanowisku managerskim
  • biegła znajomość angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego
    języka obcego
  • doświadczenie w formułowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży, zarządzaniu zmianą
    i wprowadzaniu działań wspierających sprzedaż
  • szeroka wiedza z zakresu sprzedaży, wysokie zdolności negocjacyjne i analityczne
  • silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów
  • wysokie zdolności myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania
  • swoboda w komunikacji z osobami na wysokich stanowiskach, dociekliwość, umiejętność prowadzenia i podsumowania rozmowy telefonicznej
  • umiejętność i łatwość przygotowywania wiadomości do klientów, notatek z podsumowaniem rozmowy
  • dyspozycyjność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra samoorganizacja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy