Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Fabryki - język angielski

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Dyrektor/Prezes
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów będących specjalistami w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy kadrę menadżerską i ekspertów w różnych obszarach biznesu znających język niemiecki lub inne języki obce i będących profesjonalistami w swojej branży. Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach na rynkach globalnych.

    Obecnie poszukujemy dla spółki produkcyjnej z siedzibą w Polsce Południowej kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Fabryki. Nasz Klient to duża polska firma z wieloletnią tradycją i historią. W związku z trwającymi zmianami poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko Dyrektora Fabryki. Zależy nam na efektywnym sposobie zarzadzania procesami, ale co najważniejsze umiejętnym podejściu do zasobów ludzkich.
    DYREKTOR FABRYKI (m/f) - JĘZYK ANGIELSKI
    Numer referencyjny: DF/POD
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    OBOWIĄZKI I ZADANIA:

    • Całościowe zarządzanie zakładem produkcyjnym
    • Nadzór nad organizacją produkcji i magazynami oraz przygotowaniem technologicznym produkcji, w tym wprowadzanie nowych technologii i wdrożenie nowych produktów i procesów
    • Osiąganie założonych celów wydajnościowych
    • Nadzór nad poprawą jakościową wyrobów , optymalizację procesów produkcyjnych oraz poprawę organizacji i metod pracy
    • Nadzór nad kosztami oraz efektywnością produkcji, wdrożenie oraz monitoring wskaźników efektywności KPI
    • Tworzenie harmonogramu produkcji i szacowanie zdolności produkcyjnej zakładu
    • Nadzór nad wdrożeniem planu modernizacji oraz zwiększenia wydajności i terminowości wykonywanych zleceń
    • Uczestnictwo w rekrutacja kadry menedżerskiej
    • Zapewnienie i kontrolowanie warunków bezpieczeństwa pracy na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP
    • Tworzenie i egzekwowanie procedur operacyjnych
    • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z lokalnymi i strategicznymi partnerami firmy,
    • Raportowanie wyników operacyjnych do Zarządu. zarządzanie produkcją, technologią, utrzymaniem ruchu, gospodarką mediami energetycznymi, narzędziownią.

    WYMAGANIA KONIECZNE:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu metodologii Lean Manufacturing i zarządzania jakością zgodnie z ISO 9000
    • Doświadczenie we wdrażaniu norm ISO 14000 i 18000 (OHSAS)
    • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników (powyżej 300 osób)
    • Udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie podnoszenia produktywności i efektywności, poprawy BHP i ergonomii, obniżania kosztów braku jakości, skracania czasu cyklu, redukcji kosztów stałych w zakładach produkcyjnych
    • Wiedza z zakresu rachunku opłacalności inwestycji
    • Umiejętność zarządzania projektami
    • Biegła znajomość języka angielskiego.

    WYMAGANIA MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie z branży metalowej
    • Znajomość norm jakościowych branży motoryzacyjnej.

    NA KANDYDATA CZEKA:

    • Umowa o pracę lub kontrakt menadżerski
    • Odpowiednie narzędzia pracy
    • Benefity
    • Możliwości wdrażania własnych pomysłów
    • Wsparcie i współpraca z Zarządem grupy
    • Rozwój kompetencji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, przesyłając CV w języku polskim lub angielskim. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a nadesłanych dokumentów nie odsyłamy do kandydatów. Wymogiem do procesowania kandydatury jest o zawarcie klauzuli oraz zgody na przetwarzanie danych personalnych w CV.

    Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli oraz zgody na przetwarzanie danych personalnych w CV:

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.

    2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk do momentu powołania Inspektora Danych Osobowych jest Aleksandra Knapczyk dostępna pod adresem e-mail: [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.

    5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.

    6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

    9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

    ZGODA

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w tym danych wrażliwych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”