Oferta pracy

Dyrektor Finansowy– branża OZE

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie rentowności projektów i kanałów dystrybucji

  • Kontroling realizowanych przez spółkę i grupę kapitałową projektów – budżet, obieg dokumentów finansowych

  • Współpraca z instytucjami finansowymi w celu pozyskania finansowania na projekty (leasing, kredyt)

  • Planowanie i monitorowanie płynności finansowej spółki (cashflow)

  • Analityka i weryfikacja należności

  • Stała analiza polityki podatkowej i finansowej firmy

  • Realizacja procesu obiegu faktur

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i prawa podatkowego

  • Zdolności numeryczne i analityczne

  • Umiejętności tworzenia i analizowania modeli finansowych

  • Umiejętność tworzenia i zarządzania budżetem projektu, spółki i grupy kapitałowej

  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi (banki, firmy leasingowe, itp.)

  • Doświadczenie w współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług finansowo-księgowych

Mile widziane

  • Umiejętność zarządzania projektami oraz znajomość branży okołobudowlanych i technicznych

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych na rynku prywatnym

To oferujemy

  • Ambitną i odpowiedzialną pracę z możliwościami awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (preferowane forma b2b)

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą