Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Finansowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Opis stanowiska:
    • Kształtowanie polityki finansowej firmy, optymalizacja, zapewnienie płynności finansowej oraz przewidywanie i zabezpieczenie ryzyk wynikających z działalności
    • Operacyjne zarządzanie obszarami: finansów, administracji, księgowości, payroll
    • Rozwój systemu kontroli finansowej, opracowanie i wdrożenie procedur dot. obszaru finansowego, w tym regulacji dot. zasad  autoryzacji wydatków i kontroli przepływów pieniężnych
    • Współpraca i rozliczenia z urzędami i instytucjami zewnętrznymi, z audytorem, bankami, kancelarią prawną, firmami ubezpieczeniowymi, biurem księgowym
    • Zarządzanie płynnością finansową i cyklem konwersji gotówki (polityka kredytowa, windykacja należności, płatności)
    • Kontrola budżetów firmy, działów i poszczególnych projektów
    • Wspieranie Zarządu w procesach decyzyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów
    • Tworzenie raportów finansowych, prognoz, dostarczenia informacji zarządczej

    Wymagania:
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami, kontroli finansowej i zarządczej, planowania finansowego, rachunkowości przepisów podatkowych
    • Bardzo dobra znajomość Excel
    • Wyższe wykształcenie (Ekonomia, Finanse, Zarządzanie)
    • Wysoki stopień zdolności interpersonalnych, zorganizowanie,
    • Proaktywne rozwiązywanie problemów, nastawienie na proaktywne poszukiwanie rozwiązań
    • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność zarzadzania zespołem i delegowanie zadań,
    • Mile widziana znajomość zagadnień: outsourcingu IT, usługi, handel międzynarodowy, prawa autorskie i licencyjne, blockchain, odwrócony VAT, podatek u źródła
    • Angielski B2

    Nasza oferta:
    • Forma zatrudnienia kontrakt menadżerski

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.