Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesach planowania i zarządzania strategicznego,

  • zarządzanie wszystkimi procesami finansowymi w spółkach wchodzących w skład grupy,

  • zarządzanie płynnością finansową spółek,

  • pozyskiwanie finansowania,

  • czynny udział w realizacji projektów rozwojowych,

  • weryfikowanie rozliczania transakcji pod kątem cen transferowych,

  • nadzór nad procesem raportowania statutowego, podatkowego oraz zarządczego,

  • udział w kształtowaniu procesów biznesowych w grupie spółek.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - mile widziane certyfikaty ACCA lub CIMA,

  • min. 5 - letnie doświadczenie w obszarze finansowym na kierowniczym stanowisku,

  • wiedza z zakresu finansów spółek, prawa podatkowego i prawa handlowego - w tym z zakresu konsolidacji sprawozdań finansowych,

  • dobra znajomość podatkowych aspektów działalności spółek,

  • doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • doświadczenie w obszarze rachunkowości finansowej oraz zarządczej,

  • praktyczna znajomość zasad funkcjonowania spółek kapitałowych,

  • zarządzanie narzędziami finansowymi oraz pozyskiwanie i dobór środków finansowych, w tym z zewnętrznych źródeł finansowania,

  • doświadczenie w zakresie obsługi projektów finansowanych ze środków publicznych,

  • wysoka orientacja na realizację celów w dynamicznym, rozwijającym się środowisku,

  • umiejętność podejmowania decyzji, samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (przede wszystkim komunikatywność i zarządzanie ludźmi).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pakiet benefitów.

Klient Pracuj.pl

Rozwijająca się dynamicznie grupa spółek działających głównie w branży nieruchomościowej i deweloperskiej poszukuje Dyrektora Finansowego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy