Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Finansowy (CFO) / Członek Zarządu

  • Kraków, małopolskie
  • Władysława Łokietka 79, 31-280 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • Pełny etat
  • 20.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dreamcommerce i marka Shoper istnieją na rynku od 2005 roku. Należymy do czołówki polskich firm w branży SaaS / e-commerce zapewniając naszym Klientom kompleksowe narzędzia IT związane z prowadzeniem działalności online i sprzedażą w sieci. Z naszej platformy korzysta ponad 13,000 sklepów internetowych - większość z nich to nasi wieloletni Klienci. Nasi Pracownicy tworzą zgrany zespół, a ich zaangażowanie i kompetencje są podstawą dynamicznego wzrostu naszej Firmy.

    Poszukujemy
    Dyrektora Finansowego (CFO) / Członka Zarządu
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej, polityki rachunkowości i sprawozdawczości Firmy;
    • Wdrożenie profesjonalnych standardów raportowania menedżerskiego dla Zarządu i właścicieli;
    • Monitorowanie efektywności prowadzonej sprzedaży oraz kosztów (KPI) za pomocą dedykowanych narzędzi oraz usprawnienie istniejących w spółce rozwiązań i procesów w tym zakresie;
    • Nadzór nad procesem budżetowania i monitorowanie poziomu realizacji zakładanych celów, a także wsparcie dla pracowników w zakresie budżetowania projektów i monitorowania efektywności przychodowo/kosztowej ich wdrożenia;
    • Rozliczanie kosztów projektów rozwojowych;
    • Zarządzanie płynnością finansową Firmy, w tym bieżąca kontrola struktury kosztów, poziomów majątku obrotowego, wydatków inwestycyjnych i przepływów pieniężnych;
    • Współpraca z Główną Księgową w zakresie księgowości i raportowania finansowego;
    • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów prawa finansowego i podatkowego;
    • Kontakty i współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi;
    • Zarządzanie i nadzór nad personelem administracyjnym w Firmie;
    • Optymalizacja procesów wewnętrznych w Firmie w ścisłej współpracy z Zarządem oraz kierownikami poszczególnych działów;
    • Realizacja zleconych innych zadań o charakterze projektowym.

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie w obszarze usług IT dla klientów biznesowych;
    • Doskonała znajomość zagadnień z zakresu księgowości, przepisów podatkowych, kontrolingu i rachunkowości zarządczej;
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
    • Bardzo dobra organizacja pracy: samodzielność, inicjatywa, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne kluczowe w pracy zespołowej oraz zdolność budowania i utrzymywania relacji na szczeblu zarządczym;
    • Biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie C1/C2) w tym specjalistycznej terminologii finansowej;
    • Biegła obsługa Microsoft Excel i PowerPoint oraz systemów finansowych opartych na bazach danych;
    • Specjalistyczne kwalifikacje (CIMA, ACCA, CFA) będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w wiodącej polskiej firmie działającej w szybko rozwijającej się, perspektywicznej branży e-commerce;
    • Ciekawe wyzwania związane z rozbudową kompetencji finansowo-kontrolingowych w Dreamcommerce i wdrażaniem nowoczesnych narzędzi analitycznych w Firmie;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie roczne uzależnione od realizacji indywidualnych celów i wyniku osiągniętego przez Firmę;
    • Stanowisko Członka Zarządu po pozytywnej ocenie wyników pracy w okresie próbnym;
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy);
    • Pracę bezpośrednio z Zarządem oraz wsparcie ze strony właścicieli Firmy.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DreamCommerce S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Potwierdzasz również zapoznanie się z polityką przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.

    Jeżeli chcesz, aby Twoja aplikacja była rozpatrywana w przyszłych procesach rekrutacji, wówczas umieść  w CV następującą zgodę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych i przekazanych w trakcie rekrutacji, przez Dreamcommerce S.A. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.  Wiem, że zgoda może zostać przeze mnie w każdej chwili odwołana, a szczegółowe zasady przetwarzania moich danych osobowych określa polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A.”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Polityka przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Dreamcommerce S.A - link