Oferta pracy

Dyrektor Finansowy - CFO (E-commerce)

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor Finansowy / CFO (e-commerce)Numer ref.: JN -102020-1237623

Naszym Klientem jest spółka z branży E-commerce / digital / internet, która rozwija się w bardzo szybkim tempie (100% rok do roku). Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za koordynację i kontrolę zewnętrznych partnerów (księgowość, podatki, HR) oraz za budowanie odpowiednich relacji z inwestorami, tworzenie analiz akwizycyjnych, negocjowanie umów finansowania oraz bieżące wsparcie w rozwoju spółki od strony zarządzania finansami.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka z branży E-commerce / digital / internet, która rozwija się w bardzo szybkim tempie (100% rok do roku). Firma znajduje się w tej chwili na etapie kończenia projektów związanych z wdrażaniem nowych systemów pracy jednocześnie będąc numerem jeden na swoim rynku (rynek internetowy daje bardzo duże możliwości rozwijania biznesu oraz zdobywania finansowania).

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za cały obszar finansów i podatków w firmie współpracując z firmami zewnętrznymi (księgowość, hr, podatki)
  • Wsparcie Prezesa w strategicznych decyzjach dotyczących finansowania oraz jego struktury, relacji inwestorskich
  • Współpraca z 5 osobowym zespołem (admin / analizy)
  • Realizowanie projektów na pograniczu finansów, sprzedaży, marketingu, obsługi Klienta
  • Nadzór nad obszarem związanym z obiegiem gotówki
  • Odpowiedzialność za obszar raportowania zarządczego i statutowego, płatności, skomplikowane kwestie podatkowe (podatek u źródła).

Profil kandydata

  • Minimum kilka lat na stanowisku Managera / Dyrektora Finansowego
  • Doświadczenie we współpracy z inwestorami / pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego
  • Doświadczenie w branży e-commerce / internetowej jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość tematyki podatku u źródła
  • Znajomość narzędzi usprawniających pracę (biegłość w arkuszu Excel, gotowość do pracy z dużymi zbiorami danych, doświadczenie w pracy na hurtowni danych będzie atutem)
  • Natychmiastowa dostępność będzie atutem

Oferujemy

Firma oferuje wynagrodzenie oraz pakiet bezpośrednio powiązany z know-how kandydata oraz jego kompetencjami.

Spółka mieści się w bezpośrednim centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy