Logo Pracuj.pl

Dyrektor Finansowy/CFO Grupy

Supersnow S.AO firmie

Supersnow S.A

Ks. Antoniego Siudy 11

Maniowy (pow. nowotarski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój struktur kontrolingu wewnętrznego i raportowania zarządczego na potrzeby Zarządu i Właścicieli.
  • Tworzenie rocznych i wieloletnich planów finansowych Grupy,
  • Optymalizacja finansów Grupy i planowanie strategiczne, tworzenie prognoz finansowych,
  • Nadzór nad sprawozdaniami finansowymi oraz koordynacji rozmów z audytorem,
  • Analiza i kontrola kosztów, wydatków oraz kontraktów (marżowość, warunki płatności, fakturowanie),
  • Nadzór i optymalizacja raportowania finansowego na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych struktur i procedur kontrolingowych, nadzór nad ich funkcjonowaniem,
  • Definiowanie i kontrola budżetów i finansów spółek Grupy
  • Nadzór i ulepszanie systemu finansowo-księgowego (IT)
  • Nadzór, ulepszanie i rozwój działu księgowości
  • Definiowanie strategii podatkowej spółek Grupy
  • Nadzór nad płynnością finansową oraz zarządzanie kapitałem obrotowym
  • Wspomaganie decyzji strategicznych i operacyjnych
  • Reprezentowanie spółki wobec instytucji i podmiotów zewnętrznych w zakresie finansowania
  • Przygotowywanie analiz finansowych i biznesowych oraz oceny projektów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów przedsiębiorstwa na samodzielnych kierowniczych stanowiskach z odpowiedzialnością za finanse spółki (preferowane: kontroling),
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (Dyrektor Finansowy/CFO) w branży produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • Ugruntowana praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej, kontrolingu finansowego, budżetowania, planowania finansowego, kontroli kosztów i zarządzania ryzykiem finansowym
  • Decyzyjność, inicjatywność, zorientowanie na cel, samodzielność w działaniu, świetna organizacja pracy własnej i zespołu,
  • Zaangażowanie i branie odpowiedzialności za powierzone obszary,
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • Znajomość procesu IPO będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B, pełny etat, praca hybrydowa
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Spółka SUPERSNOW należąca do Rodziny Państwa Dziubasików (właściciele Hotelu i Term Bania) oraz PFR (Polski Fundusz Rozwoju) i składająca się z trzech spółek (Polska, Austria, Rumunia) jest jednym z wiodących na świecie producentów armatek śnieżnych i kompleksowych systemów naśnieżania.

Dyrektor Finansowy/CFO Grupy, Ks. Antoniego Siudy 11, Maniowy (pow. nowotarski)