Oferta pracy

Dyrektor Finansowy (CFO)

Michael PageO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor Finansowy (CFO)Numer ref.: JN -112020-1555478

Koniecznym jest posiadanie doświadczenia w rozbudowie zarówno biznesowych jak i finansowych procesów w złożonych strukturach firm ze specjalną koncentracją na obszarze Business Intelligence / Data Science. Dyrektor finansowy będzie kluczowym członkiem Zarządu, będąc współodpowiedzialny za aktywne budowanie i wspieranie strategii organizacji. Praca oraz HQ firmy zlokalizowana jest w Gdańsku.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest innowacyjna organizacja, lider w swojej branży. W chwili obecnej ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego (CFO).

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizacja strategii finansowej i biznesowej, udział w inicjatywach rozwojowych firmy
  • Bliska współpraca z CEO oraz z innymi Dyrektorami w zwiększaniu wartości firmy
  • Wsparcie dalszego dynamicznego rozwoju organizacji pod względem udziału w rynku w Polsce
  • Odpowiedzialność za tworzenie i dostarczanie najwyższej jakości informacji zarządczej, analiz, rekomendowanie scenariuszy dla biznesu
  • Optymalizacja i rozwój istniejącego MIS z naciskiem na rozbudowę narzędzi Business Intelligence
  • Przegląd i weryfikacja obecnego procesu raportowania / BI w firmie, definiowanie nowych priorytetów oraz przygotowanie planu nowych wdrożeń
  • Odpowiedzialność za obszar finansów w organizacji w tym za MIS, księgowość oraz podatki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne; MBA, kwalifikacje ACCA lub CIMA mile widziane
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Finansowego w dynamicznie rozwijających się firmach; preferowane organizacje ze specjalną koncentracją na rozwoju własnych obszarów MIS/BI/Data Warehouse
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu: rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowania danych finansowych, modelowania finansowego oraz przygotowywania wnikliwych rekomendacji dla biznesu
  • Umiejętność strategicznego myślenia przy jednoczesnej silnej atencji do liczb, analizie danych dla komercyjnych celów
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne niezbędne do zarządzania +/- 20 osobowym zespołem
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, zdolności antycypacyjne, wysoki poziom inicjatyw własnych

Oferujemy

  • Nasz Klient oferuje możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku dużej grupy spółek z rozpoznawalną marką na rynku oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca oraz HQ firmy zlokalizowana jest w Gdańsku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy