Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy - CFO

Sniadecki Development Sp. z o.o.O firmie

  • Młyńska 12
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Sniadecki Development Sp. z o.o.

Młyńska 12

Poznań

Śniadecki Investment Group to inicjatywa, która wyrosła na bazie doświadczenia zdobytego przez Śniadecki Development – firmę z sukcesem realizującą inwestycje domów jednorodzinnych na przedmieściach Poznania i Wrocławia.

W Śniadecki Investment Group dajemy możliwość inwestowania tym, którzy poszukują nowoczesnych form pomnażania zgromadzonego kapitału lub chcą zaistnieć w branży nieruchomości. Dodatkowo prowadzimy także działalność w zakresie pozyskiwania gruntów oraz partnerów biznesowych na poczet kolejnych projektów deweloperskich. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej.

Najważniejszy jest dla nas rozwój i zorientowanie na osiągnięcie zamierzonego celu. Dlatego aktywnie poszukujemy Dyrektora Finansowego (CFO).

Obowiązki:

- budowanie sieci specjalistów Wealth Management na terenie całego kraju

- pozyskiwanie oraz późniejsze nadzorowanie źródeł finansowania (kredyty, inne źródła finansowania),

- pozyskiwanie kapitału zakładowego do spółek celowych SPV,

- budowanie efektywności operacyjnej przedsiębiorstwa także poprzez sporządzanie analiz, budżetów, prognoz i kalkulacji finansowych

- budowanie i koordynowanie relacji inwestorskich,

- analiza aspektów finansowych oraz podatkowych dotyczących funkcjonowania firm,

- utrzymywanie kontaktów i relacji z instytucjami finansowymi, które pośredniczą w funkcjonowaniu Spółki,

- odpowiedzialność za płynność finansową,

- controlling,

- czynny udział w budowaniu strategii Spółki,

- zarządzanie zespołem.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w zakresie private banking oraz nawiązywania współpracy z instytucjami finansowymi, partnerami biznesowymi

- wykształcenia kierunkowego,

- doświadczenia w zakresie planowania finansowego, analizy finansowej, budżetowania, zarządzania kosztami; mile widziane w branży deweloperskiej

- rozwiniętych umiejętności analitycznych, menedżerskich i komunikacyjnych,

- znajomości narzędzi oraz zasad controllingu i prowadzenia negocjacji biznesowych,

- znajomości systemów służących zarządzaniu finansami, księgowością na poziomie zaawansowanym, a także chęci wdrażania optymalizacji do procesu zarządzania finansowego firmą,

- terminowości, skrupulatności, umiejętności myślenia strategicznego.

Ze swojej strony gwarantujemy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

- możliwość rozwoju,

- wsparcie Lidera projektu,

- wsparcie Zespołu ekspertów z dziedzin: prawa, administracji, sprzedaży, budownictwa, marketingu,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji.

Ogłoszenie archiwalne