Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy - CFO

Bones Studio

Czarodzieja 11

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie wizji i strategii rozwoju Grupy

  • Wsparcie founderów w przeprowadzaniu pierwszej rundy finansowania oraz przyszła komunikacja z inwestorami.

  • Wsparcie w organizacji i optymalizacji procesów administracyjnych i operacyjnych Grupy

  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań,

  • Współpraca z biurem rachunkowym i kancelarią prawną i podatkową

  • Kontakty z organami administracyjnymi i instytucjami finansowymi

  • Nadzór nad umowami z pracownikami

  • Opiniowanie i udział w tworzeniu umów handlowych

  • Realizacja miesięcznych raportów

  • Zarządzanie cashflow spółek

  • Zarządzanie i obsługę płatności

  • Nadzór nad rozliczaniem grantu unijnego

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (główny księgowy/dyrektor finansowy / kontroler finansowy) najchętniej w branżach Gaming, IT czy szeroko rozumiane Media

  • Aktywny udział w minimum jednej, zamkniętej rundzie inwestycyjnej.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Prawo/Administracja)

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość zagadnień finansowych, księgowych i podatkowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu grantów unijnych bardzo mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w zespole pasjonatów gier, animacji i filmów.

  • Udział w ultra innowacyjnych projektach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusowym

  • Realny wpływ na strategię biznesową firmy

  • Elastyczne godziny pracy z pełną autonomią co, kiedy i jak robić

  • Elastyczna forma zatrudnienia (Umowa o Pracę lub B2B)

  • Hybrydowy model pracy

  • Prywatną opiekę medyczną i liczne benefity pozapłacowe

  • Najlepszą kawę w mieście

O nas

Jako Bones Studio działamy od 2019 roku, w ciągu trzech lat udało się nam stać jednym z największych studiów performance capture w Europie, tworzącym animacje na potrzeby najwyższej jakości gier, produkcji filmowych oraz reklam.

Ciągły rozwój i partnerskie podejście to jedne z naszych kluczowych wartości, dlatego też w oparciu o nasz wewnętrzny dział R&D oraz zespół utalentowanych osób budujemy grupę podmiotów tworzących innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, wirtualnej produkcji oraz tokenów NFT.

Tempo i wielowątkowy charakter naszego rozwoju niezmiennie nas ekscytują, natomiast skala działania wymaga dołączenia do zespołu zarządzającego - dyrektora finansowego który / która wesprze founderów w budowaniu przyszłości grupy oraz organizacji przyszłych rund inwestycyjnych .