Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

TRACK CONSTRUCTION S.A. O firmie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie polityki finansowej firmy

  • Zarządzanie pionem finansowym (księgowość, kadry i płace).

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych i innych,

  • Optymalizacja przepływów pieniężnych, analiza poziomu majątku obrotowego i wydatków inwestycyjnych,

  • Planowanie budżetów i nadzór nad realizacją,

  • Planowanie i regularne prognozy rachunku zysków i strat (P&L);

  • Planowanie i regularne prognozy przepływów pieniężnych (Cashflow);

  • Nadzór nad prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń z zakresu podatku VAT, PIT

  • Nadzór nad przygotowywaniem danych do sprawozdań finansowych (bilans i RZiS)

  • Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań GUS

  • Współpraca z Klientami w zakresie obiegu dokumentów i wyjaśniania bieżących spraw

  • Prowadzenie harmonogramu płatności

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Prawo jazdy kategorii kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista

  • Rzetelność, decyzyjność, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do pełnionej funkcji

  • Duża swoboda działania

  • Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B)

  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

O nas

Firma Track Construction S.A. zajmuje się realizacją umów o roboty budowlane w szczególności prowadzone na terenie infrastruktury kolejowej, specjalizując się w robotach w zakresie budowy, modernizacji i utrzymania infrastruktury kolejowej realizując ponadto usługi budowlane w zakresie robót ziemnych, zajmując się zarządzaniem i nadzorem nad robotami budowlanymi prowadzonymi przez podmioty trzecie.