Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

Rutkowski Development Sp. J.O firmie

  • Ełk

    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii i polityki finansowej

  • przygotowanie rocznego budżetu i planów wieloletnich

  • przygotowanie sprawozdań finansowych, statystycznych oraz raportów

  • nadzór nad przepływami finansowymi

  • zaprojektowanie finansowania nowych przedsięwzięć

  • ocena projektów inwestycyjnych

  • optymalizowanie struktury i poziomu kosztów

  • współpraca i budowanie relacji z biurami rachunkowymi, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami, kancelariami prawnymi oraz organami podatkowymi

  • bezpośredni nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego oraz kadr i płac

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego oraz kompetencji z tego obszaru

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze finansów

  • szerokiej wiedzy z zakresu: rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, budżetowania, planowania finansowego i zarządzania ryzykiem finansowym, sprawozdawczości i analizy ekonomiczno-finansowej, przepisów podatkowych

  • pomysłów na stworzenie i realizację strategii finansowej firmy

  • wysoko rozwiniętych umiejętności personalnych

  • samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • prawa jazdy kategorii B

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę

  • niezbędne narzędzia do komfortowej pracy

  • możliwości, wyzwania oraz przewidywalną, ciekawą przyszłość

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń

  • kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • wsparcie przy relokacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Rutkowski Development Sp. J.

Od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję polskiego lidera rynku nieruchomości. Dynamicznie rozwijamy się, odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy przyjaźni Pracownikom, mamy świadomość, że są najważniejszym kapitałem naszej firmy, dlatego tworzymy oparte na wartościach środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą rozwijać się, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych Pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę. Nasz Zespół to profesjonaliści utożsamiający się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: preferowany Ełk, ale istnieje możliwość pracy w Warszawie.