Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy / Finance Manager

Gremi Media SAO firmie

  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Gremi Media SA

Prosta 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii finansowej

  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją budżetów

  • Nadzór nad przygotowaniem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • Koordynacja współpracy z audytorem

  • Dostarczanie zarządowi kompletnej informacji zarządczej

  • Ocena opłacalności projektów inwestycyjnych i inicjatyw strategicznych

  • Zarządzanie płynnością finansową

  • Tworzenie prognoz finansowych, raportów i analiz finansowych

  • Wprowadzanie rozwiązań w zakresie usprawniania i optymalizacji działalności

  • Współpraca i kontakty z partnerami biznesowymi organizacji, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz innymi instytucjami finansowymi

  • Koordynacja pracy działów: księgowego, kadr i płac, fakturowania, windykacji, kontrolingu i administracji

  • Rekrutacja, motywacja oraz rozwój podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego oraz ugruntowanej wiedzy z zakresu księgowości i kontrolingu

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i zarządzaniu wieloosobowym zespołem

  • Doświadczenie w przygotowaniu modeli finansowych, w tym testów na utratę wartości

  • Doświadczenia w koordynacji pracy z audytorem

  • Wysokich umiejętności analitycznych i interpersonalnych

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia ACCA, CIMA lub biegłego rewidenta

  • Doświadczenie w przygotowaniu modeli finansowych

  • Doświadczenie w branży mediów

  • Znajomość oprogramowania SAP

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów księgowych

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę

  • Udział w transformacji cyfrowej

  • Możliwość współtworzenia najbardziej prestiżowych mediów w Polsce

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych, poszukuje:

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: