Oferta pracy

Dyrektor Finansowy Fundacji

Fundacja Fiducia

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów fundacji w tym: budowa Uniwersytetu i Campusu w BB, realizacja celów think tanku Holistic, rozwój projektu reinvented w Bielsku-Białej

  • Pozyskiwanie finansowania (fundusze unijne, sponsoring, darczyńcy)

  • Pozyskiwanie finansowania bankowego

  • Sporządzanie biznesplanów, budżetów, prognoz i kalkulacji

  • Analiza wszystkich procesów pod kątem finansowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień

  • Przygotowanie dodatkowych analiz, kluczowych dla procesu zarządzania Fundacją

  • Konstruowanie i rekrutowanie zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania z różnych źródeł

  • Doświadczenie w planowaniu finansowym, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Zaangażowanie, dokładność, skrupulatność, systematyczność

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę przy unikalnych projektach w skali Polski i Europy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości dużego rozwoju zawodowego

  • Komfortowe warunki pracy

  • Wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań

Fundacja Fiducia powstała z inicjatywy i dzięki wsparciu Grupy Cavatina.

Statutowymi celami organizacji powołanej pod koniec 2019 r. jest realizacja zadań w zakresie działalności charytatywnej, wyrównywania szans osób wykluczonych, zapewniania dostępu do kultury i sztuki, edukacji, aktywizacja młodszych i starszych oraz wielu innych inicjatyw potrzebnych społecznie.

Fundacja Fiducia jest oficjalnym operatorem sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej - pierwszej w Polsce sali koncertowej na tysiąc miejsc powołanej do służby publiczności przez Grupę Cavatina – lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Sala koncertowa znajduje się w unikalnym i nowoczesnym biurowcu klasy A, łączącym funkcje komercyjne z kulturalnymi. To pierwszy tego typu budynek mixed-use w tej części Europy.

Przewiń do profilu firmy