Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

FRESH FACTORY sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,

  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów,

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,

  • optymalizowanie polityki podatkowej,

  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,

  • nadzór nad pracą podległych działów: księgowego, płac i windykacji,

  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami oraz organami podatkowymi,

  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,

  • nadzór nad prawidłowością sprawozdawczości zarządczej, w zakresie sprzedaży i efektywności finansowej,

  • kontrolowanie faktycznych wyników ekonomicznych firmy i porównywanie ich z wyznaczonymi celami i założeniami, identyfikacja obszarów ryzyka i rekomendowanie działań poprawiających marże,

  • poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy,

  • ścisła współpraca z poszczególnymi obszarami biznesowymi w celu zapewnienia wyników finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów na samodzielnych stanowiskach z pełną odpowiedzialnością za finanse spółki,

  • szeroka wiedza z zakresu: rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, budżetowania, planowania finansowego i zarządzania ryzykiem finansowym, sprawozdawczości i analizy ekonomiczno-finansowej,

  • świadomość potrzeb automatyzacji obszarów finansowych,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Finansowego w firmie o profilu usługowym,

  • doświadczenie w bliskiej współpracy ze środowiskiem biznesowym,

  • wysoko rozwinięte umiejętności personalne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • zdolności analityczne i komunikacyjne,

  • znajomość systemów klasy ERP,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • narzędzia pracy w wysokim standardzie: auto służbowe, laptop, telefon

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w ramach struktur firmy,

  • miłą, przyjazną i życzliwą atmosferę pracy

FRESH FACTORY sp. z o.o.

Do firmy od ponad 10 lat z sukcesem świadczącej usługi na rynkach międzynarodowych, w związku z rozwojem skali biznesu oraz nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

będzie odpowiedzialny za wszystkie aspekty finansowe firmy, analizowanie wyników finansowych w celu dostarczania informacji zarządczych, wspierających podejmowanie decyzji, wdrażanie zaleceń opartych na decyzjach zarządczych dla uzyskania jak najbardziej opłacalnych wyników.