Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Finansowy

BMC Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Firma deweloperska o ugruntowanej pozycji na trójmiejskim rynku,
specjalizująca się w budowie wysokiej klasy budynków poszukuje:
DYREKTORA FINASOWEGO Numer ref.: Lokalizacja: Trójmiasto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • Nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej
  • Optymalizowanie polityki podatkowej
  • Optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność za płynność finansową
  • Współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość, podatki),
  • Dobra znajomości przepisów z zakresu finansów i prawa spółek kapitałowych,
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz prawa podatkowego
  • Praktyczna umiejętność przygotowywania skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • Praktyczna znajomości polskich standardów rachunkowości,
  • Umiejętność sporządzania biznes planów
  • Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem

OFERUJMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
  • Przyjazną i otwartą atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne