Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

FILPLAST SP. Z.O.O.

  • 3 Maja 33, Głogówek
    Głogówek, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

3 Maja 33

Głogówek

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie finansami spółki

  • Zarządzanie kosztami, optymalizacja oraz rozliczanie kosztów działalności firmy

  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrola ich wykonania

  • Opracowywanie analiz finansowych w celu wsparcia organizacji w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących rozwoju oraz utrzymania płynności finansowej

  • Inicjowanie oraz wdrażanie strategii zwiększających efektywność przychodowo-kosztową oraz finansową spółki, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, controlingu finansowego oraz innych dostępnych narzędzi

  • Bieżącą kontrolę wyniku finansowego Spółki i raportowanie do Zarządu w ustalonych cyklach

  • Wsparcie właściciela firmy w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć biznesowych

  • Nadzór nad przygotowaniem sprawozdania finansowego spółki oraz innych obowiązujących sprawozdań GUS, NBP

  • Kształtowanie i wdrażanie polityki podatkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Organizacja pracy i zarządzanie pracownikami pionu ekonomiczno-administracyjnego

  • Kontakty i reprezentowanie firmy przed bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi

  • Aktywne uczestnictwo w projektach realizowanych przez firmę

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • czteroletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora finansowego lub głównego księgowego

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, gotowość do podjęcia ryzyka,

  • innowacyjne podejście i umiejętność poruszania się w dynamicznym środowisku

  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • optymalizacja i usprawnianie procesów wewnątrz organizacyjnych w obszarze finansów i rachunkowości

  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel,

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży stolarki budowlanej lub pokrewnej

  • Inne kwalifikacje zawodowe w obszarze finansów/rachunkowości

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień

  • perspektywę rozwoju zawodowego ukierunkowaną na objęcie roli w Zarządzie Spółki

  • wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji oraz odpowiedzialności

  • współpracę w partnerskich relacjach z Zarządem Spółki

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • możliwość korzystania pakietu świadczeń socjalnych i ubezpieczenie

  • wprowadzenie do stanowiska i wsparcie na pierwszym etapie obejmowania obowiązków

  • umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Firma Filplast Sp. z o.o. jest uznanym producentem okien i drzwi. Od ponad 30 lat oferujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania i kompleksowe usługi. Gwarantujemy komfort użytkowania naszych produktów oraz ich trwałość na pokolenia. Tworzymy stale doskonalący się zespół. Wypracowany zysk inwestujemy w stabilny rozwój.

Przewiń do profilu firmy