Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy - Główny Ksiegowy

Plastics Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Plastics Group Sp. z o. o.

czołowy dystrybutor płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium

na rynku polskim, zatrudni osobę na stanowisko:

DYREKTOR FINANSOWY / GŁÓWNY KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za automatyzację i informatyzację oraz spójność procesów księgowych i finansowych,
  • współudział w rozwoju struktury i sposobu wymiarowania oraz opisu zdarzeń finansowo-księgowych dla celów kontrolingowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz nadzór nad deklaracjami podatkowymi,
  • budżetowanie, przygotowywanie analiz i raportów finansowych,
  • kontrola wyników finansowych spółki i raportowanie istotnych zdarzeń mających wpływ na wyniki,
  • nadzór nad działem księgowości w zakresie organizacyjnym i merytorycznym,
  • zarządzanie i nadzór nad płynnością finansową spółki,
  • nadzór nad należnościami, zabezpieczeniami i procesem windykacyjnym,
  • analiza procesów pod kątem finansowym, rachunkowym i podatkowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień,
  • reprezentowanie Zarządu w kontaktach z US, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, urzędami i instytucjami zewnętrznymi,
  • doradztwo w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących spółki.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe w kierunku finansowym,
  • biegła znajomość Ustawy o Rachunkowości, ustaw i przepisów prawa podatkowego,
  • znajomość programu Excel oraz umiejętność poruszania się systemach klasy ERP (MS Dynamics…) w stopniu zaawansowanym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i informatyczne,
  • kompetencje interpersonalne.

Kandydatom oferujemy:

  • wpływ na politykę finansową spółki i rozwój firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczeń,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, klikając w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne