Dyrektor Finansowy i HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GETFRESH Sp. z o.o. właściciel marki Dar Natury poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołami: Księgowości, Kontrolingu, Windykacji, Administracji oraz HR
    • Nadzór nad przygotowywaniem rocznego budżetu i kontrola jego realizacji
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, audytorzy)
    • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej Spółki, bliska współpraca i wspieranie Zarządu w strategicznych procesach decyzyjnych, dbanie o bezpieczeństwo finansowe i rentowność kontraktów

    Profil Kandydata:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami
    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami
    • Umiejętności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość rachunkowości zarządczej
    • Doświadczenie w optymalizacjach finansowych
    • Zdolności interpersonalne i umiejętność budowania pozytywnych relacji  w zespole
    • Zaangażowanie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

    Dołącz do naszego Zespołu!

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Zatrudnienie u jednego z liderów rynkowych w branży Home & Office Delivery, właściciela marki Dar Natury
    • Samochód służbowy, opiekę medyczną

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
    klikając na przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.