Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Finansowy

Goldman Recruitment

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, Polskiej firmy produkcyjno-dystrybucyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Finansowego. Siedziba firmy mieści się w Krakowie oraz posiada spółkę zależną w Warszawie – możliwość pracy z wybranej lokalizacji.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii optymalizacji działu finansowego i planowanie strategiczne,

  • współpraca z kadrą zarządzającą w budowaniu wizerunku organizacji,

  • bieżący monitoring kluczowych wskaźników efektywności działań w firmie,

  • wspomaganie strategicznych i operacyjnych procesów decyzyjnych,

  • tworzenie procesów i procedur działania kontrolingu w spółce,

  • prognozowanie przepływów finansowych oraz formułowanie rekomendacji ich poprawy,

  • wspieranie kluczowych decyzji biznesowych Zarządu poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych.

Wymagania pracodawcy

  • min. 3 lat doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,

  • praktyczna wiedza w zakresie kontrolingu, rachunkowości zarządczej i finansowej,

  • umiejętności zarządzania zespołem będą mile widziane,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania na rynku kapitałowym,

  • doświadczenie w planowaniu finansowym, budżetowaniu i zarządzaniu kosztami.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),

  • możliwość otrzymania samochodu służbowego,

  • możliwość rozwoju kompetencji w firmie działającej na terenie całej Polski.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy