Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

New Amsterdam Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z bankami – pozyskiwanie kredytów dla projektów realizowanych przez Spółkę;

  • Koordynacja i nadzór nad współpracą z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie księgowości, sprawozdawczości, rozliczania wynagrodzeń, podatków i innych zobowiązań;

  • Planowanie i realizacja strategii finansowej Spółki;

  • Współtworzenie i kontrolowanie budżetu;

  • Kontakty z organami administracyjnymi i instytucjami finansowymi;

  • Nadzór nad rentownością prowadzonych przez Spółkę projektów;

  • Planowanie i nadzór nad przepływem środków pieniężnych, zapewnienie płynności finansowej firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Finansowego;

  • Doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (mile widziana znajomość PowerBI),

  • Doświadczenie w obszarze rachunkowości finansowej oraz zarządczej;

  • Doświadczenie we współpracy z bankami i pozyskiwaniu finansowania;

  • Samodzielność w działaniu i umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania zawodowe;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dostęp do karty Multisport oraz prywatnego ubezpieczenia medycznego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;

  • Dog-friendly office.

O nas

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje muzealne, centra nauki i showroomy. Zajmujemy się rozwijaniem multimedialnych koncepcji – począwszy od standardowych narzędzi komunikacji, po angażujące projekty interaktywne. Wykreowaliśmy kilkanaście multimedialnych ekspozycji dla najważniejszych muzeów i centrów nauki w Polsce. Jesteśmy liderem branży w Polsce.

Jeżeli spełniasz poniższe wymagania – ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Wyślij nam swoje CV. Miejsce pracy w Krakowie w grupie 40 osób. Stwórzmy razem coś wielkiego!