Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Finansowy

HALFING & PETERSEN

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej, jednego z liderów w swojej branży

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy;

  • przygotowanie i kontrola rocznego budżetu;

  • przygotowywanie modeli biznesowych, prognozowanie, rekomendowanie rozwiązań oraz optymalizacje finansowe;

  • zarządzanie płynnością finansową firmy

  • analizy ryzyka, rentowności inwestycji i projektów

  • wdrożenie kontrolingu

  • zarządzanie zespołem;

  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi;

Wymagania pracodawcy

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Dyrektora Finansowego/Zastępcy Dyrektora Finansowego/Finance Managera lub tożsamym

  • doświadczenie w kontaktach z instytucjami finansowymi lub gotowość do podjęcia się takich zadań

  • znajomość zasad kontrolingu, rachunkowości finansowej, zarządczej oraz przepisów podatkowych;

  • doświadczenie w zarządzaniu płynnością, ryzykiem, rentownością procesów finansowych;

  • Zaangażowanie, proaktywność, gotowość do odpowiedzialności

  • praktyczna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Pakiet dodatków pozapłacowych takich jak prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Możliwość pracy hybrydowej