Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

HRSoloO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-usługowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko

Obowiązki:

  • tworzenie i nadzór nad realizacją budżetów rocznych
  • prowadzenie projektów w strukturach organizacji, koordynacja prac z innymi zaangażowanymi działami
  • zarządzanie i monitorowanie przepływów finansowych Spółki
  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów
  • współpraca z Zarządem w zakresie tworzenia i planowania strategii polityki finansowej firmy
  • doradztwo finansowe i podatkowe dla Zarządu
  • budowanie i rozwijanie zespołu finansowo-księgowego
  • koordynowanie pracy działu księgowo-finansowego
  • nadzór nad sporządzaniem deklaracji CIT i VAT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-usługowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej/pracy zdalnej
  • doświadczenie w pracy w strukturach międzynarodowych
  • znajomość zasad zarządzania płynnością finansową
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
  • znajomość systemu SAP B1
  • otwartość na podróże służbowe
  • doświadczenie w udziale w przeprowadzaniu fuzji i przejęć spółek
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • wysoka kultura pracy i komunikatywność
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pakiet socjalny
  • udział w interesujących projektach rozwojowych
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dobrą atmosferę pracy
  • stanowisko z realnym wpływem na strategię rozwoju firmy

Zainteresowanych prosimy o składanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne