Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor finansowy

BIGRAM S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży przemysłu stoczniowego.

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja polityki finansowej firmy,

  • prowadzenie sprawozdawczości finansowej firmy,

  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu,

  • przygotowanie i kontrola budżetu w wymiarze krótko oraz długoterminowym,

  • zarządzanie ryzykiem finansowym oraz podatkowym,

  • aktywne pozyskiwanie nowych źródeł finansowania,

  • odpowiedzialność za zarządzanie płynnością finansową,

  • optymalizowanie kosztów funkcjonowania firmy, aktywny wpływ na kluczowe procesy decyzyjne,

  • rekomendowanie działań ukierunkowanych na wzrost rentowności organizacji,

  • zapewnienie optymalnej pracy podległego obszaru,

  • utrzymywanie relacji z instytucjami finansowymi, audytorami oraz organami podatkowymi.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • min. 7-letnie doświadczenie zawodowe związane z księgowością i finansami,

  • znajomość przepisów prawa handlowego, bilansowego, podatkowego oraz zasad rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, analizy ekonomiczno-finansowej,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doświadczenie w rozliczeniach dotyczących kontraktów długoterminowych,

  • znajomość środowiska Windows, systemów ERP w tym finansowo - księgowych, oraz pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,

  • umiejętność analitycznego myślenia, zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • umiejętność poszukiwania i wdrażania rozwiązań, które korzystnie wpływają na obszary finansowy oraz podatkowy firmy,

  • umiejętność analizowania dużej ilości danych, raportowania, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań,

  • gotowość do pracy stacjonarnej w Szczecinie.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • pakiet socjalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy