Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Finansowy

kaes.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy wspierającą strategię rozwoju

  • nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją rocznego budżetu finansowego (optymalizacja procesów budżetowania i kontroli)

  • zarządzanie płynnością finansową, analizowanie przepływów pieniężnych

  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań oraz raportów finansowych

  • optymalizowanie struktury kosztów, opiniowanie projektów inwestycyjnych

  • analiza ryzyka finansowego, zabezpieczanie kursów walutowych, stóp procentowych

  • kontakty i współpraca z instytucjami finansowymi (w tym bankami oraz firmami ubezpieczeniowymi,

  • dostarczanie analiz finansowych niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych,

  • kontrola poprawności prowadzonych operacji i rozliczeń z prawem podatkowym

  • kompleksowa realizacja projektów inwestycyjnych

  • zarządzanie podległym zespołem

  • nadzór nad filiami Grupy Spółek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z finansami, zarządzaniem

  • minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku dyrektorskim w finansach (preferowane w retailu, w branży odzieżowej)

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z bankami i innymi instytucjami

  • znajomość zasad kontrolingu i rachunkowości zarządczej

  • umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji

  • zorientowanie na wyniki i realizację celów ( pro aktywna i przedsiębiorcza postawa)

  • umiejętność strategicznego, analitycznego myślenia oraz zarządzania ryzykiem

  • umiejętność pracy projektowej

  • wysoko rozwinięte interpersonalne i zdolności negocjacyjne

  • znajomość PIT, VAT – nadzór nad księgowością

  • gotowość do pracy w siedzibach spółki na terenie kraju (3 dni Siedziba + 2 dni zdalne)

To oferujemy

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w stabilnej w perspektywicznej firmie

  • atrakcyjne wyposażenie stanowiska m.in. samochód służbowy, karta flotowa

  • kompleksowe wdrożenie do organizacji

  • możliwość łączenia pracy stacjonarnej i zdalnej

  • premia roczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • służbowy samochód

  • karta flotowa

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

kaes.

Sieć sklepów multibrandowych kaes. oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria polskich, zagranicznych marek z segmentu casual – sport, takich jak: adidas, Puma, Tom Tailor, New Balance, 4F, Outhorn, Reebok, Skechers, Vans, Under Armour, Cross Jeans, Kappa, Prosto.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 100 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes.? Dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy