Dyrektor Finansowy

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczanie źródeł finansowania działalności inwestycyjnej firmy

  • Sporządzanie planów finansowych dla nowych inwestycji

  • Projektowanie i realizacja procesu budżetowania i prognozowania

  • Optymalizacja obszaru rachunkowości zarządczej

  • Rozliczanie projektów związanych z dotacjami i finansowaniem zewnętrznym

  • Bieżące zarządzanie płynnością finansową firmy

  • Organizacja nadzór i kontrola nad podległymi działami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania całością finansów firmy

  • Praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości zarządczej

  • Nastawienie na realizację celów

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

  • Współpracę z ekspertami