Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

Impakt S.A.O firmie

  • Stanisława Lema 16, Mosina
    Mosina, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • dyrektor

Impakt S.A.

Stanisława Lema 16

Mosina

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie obszarem finansowym Spółki

  • Kontrola wyników finansowych Spółki oraz prowadzonych projektów

  • Bieżące analizowanie zdarzeń rynkowych, dokonywanie oceny pod kątem wpływu na finanse Spółki oraz raportowanie ich Zarządowi zawierając rekomendacje w zakresie podjęcia działań

  • Sporządzanie budżetów, prognoz oraz kalkulacji, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Sprawowanie nadzoru nad należnościami, zabezpieczeniami i procesem windykacyjnym

  • Kształtowanie i realizowanie strategii finansowej firmy

  • Współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi

  • Współpraca z kancelarią prawną (opiniowanie i kontrola nad umowami Spółki)

  • Tworzenie oraz nadzorowanie procesów z zakresu kontrolingu

  • Przygotowywać informacje zarządcze

  • Odpowiedzialność za automatyzację, optymalizację i informatyzację oraz spójność procesów księgowych i finansowych

  • Zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym

  • Zarządzanie ryzykiem walutowym

  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez Zarząd

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów na samodzielnym stanowisku z pełną odpowiedzialnością za finanse firmy

  • Szeroka wiedza poparta praktycznym doświadczeniem z zakresu rachunkowości, zarządzania i kontroli kosztów, budżetowania, planowania finansowego i zarządzania ryzykiem finansowym, sprawozdawczości oraz analizy ekonomiczno-finansowej

  • Doskonała znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową

  • Umiejętności organizowania pracy własnej i zarządzania zespołem

  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii finansowej firmy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane: finanse, rachunkowość, ekonomia

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem (dzielenie się wiedzą)

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa Medicover Sport , zajęcia językowe, wyjazdy integracyjne, ubezpieczenie na życie)

  • Dostęp do nowinek technicznych z branży IT

  • Dobrą lokalizację pracy w nowoczesnym biurowcu (Mosina, ul. Stanisława Lema 16)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • pikniki rodzinne

Impakt S.A.

Impakt S.A. jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów dla graczy, urządzeń peryferyjnych oraz elektroniki użytkowej w Polsce. Firma jest aktywna również na rynkach zagranicznych, realizując eksport i sprzedaż marek własnych na terenie niemal całej Europy. Swoją wiedzę oraz ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje we współpracy z największymi producentami w branży.

Przewiń do profilu firmy