Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Finansowy

KONRAD JASKULSKI DREWNEX

Sportowa 24

Piecowice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesowanie leasingów.

  • Planowanie i realizacja strategii finansowej Spółki ze szczególnym uwzględnieniem projektów biznesowych, inwestycji oraz różnych mechanizmów/źródeł finansowania.

  • Wsparcie Zarządu Spółki w zakresie planowania i realizacji przedsięwzięć biznesowych, w tym przejmowania/uruchamiania nowych firm i działalności.

  • Organizacja pracy Działu Księgowości, weryfikacja dotychczasowego modelu pracy, zaprojektowanie i wdrożenie zmian.

  • Zarządzanie Działem Finansowo-Księgowym.

  • Optymalizacja bieżącej działalności pod kątem jej rentowności.

  • Docelowo optymalizacja finansowa na poziomie całej grupy kapitałowej, nadzór finansowy nad spółkami zależnymi.

  • Dostarczanie Zarządowi i Właścicielom finansowych informacji zarządczych.

  • Aktywny udział w opracowywaniu i realizacji finansowych strategii właścicielskich.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu wdrażania strategii finansowych w podmiotach o obrotach rzędu 1 mld PLN i więcej – warunek konieczny.

  • Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu Działem Finansowo-Księgowym w dużych firmach produkcyjno-handlowych.

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i księgowości.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • Znajomość standardów międzynarodowych, dodatkowe uprawnienia (np. biegły rewident).

  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.

  • Silna orientacja na wyniki

  • Samodzielność w działaniu

  • uporządkowanie finansów firmy

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę lub B2B z długoterminową strategią rozwoju.

  • Szansę na tworzenie nowych standardów i wpływ na kluczowe decyzje firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pełny etat.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się obróbką, handlem drewnem i wyrobów z drewna.

Siedziba firmy znajduję się w podwrocławskich Piecowicach i nie zapewniamy dojazdu. Możliwy dojazd autobusem linii 911.