Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

Fundigic spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Fundigic Sp. z o.o. poszukujemy do naszego zespołu

Dyrektora/Managera Finansowego

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów,
  • przygotowanie rocznego budżetu
  • przygotowywanie prognoz, planów, analiz finansowych, ocen ekonomiczno-finansowych projektów
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej
  • optymalizowanie polityki podatkowej
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych
  • odpowiedzialność za płynność finansową
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi
  • nadzór nad pracą działu księgowego

Profil:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami
  • gruntowną wiedzę z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych oraz
  • doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju Spółki
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet medyczny i kartę sportową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realny wpływ na politykę i dalszy rozwój firmy
  • pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
  • atmosferę opartą na współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy i biuro w centrum Poznania

Prosimy o wykonanie zadania jako załącznika do aplikacji:

Wyobraź sobie, że w lipcu 2020 roku firma posiada zakumulowaną nadpłynność w wysokości jednorocznych przychodów spółki z roku poprzedniego. Zarząd firmy poprosił swojego CFO o rekomendację dotyczącą zagospodarowania całości lub części tej nadwyżki. Jakie czynniki zewnętrzne i wewnętrzne CFO weźmie pod uwagę i jakie będą rekomendacje?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy