Oferta pracy

Dyrektor Finansowy

Wyser - PLO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Dyrektor FinansowyNumer ref.: 389
Naszym Klientem jest firma produkcyjna działąjąca w kanałach e-commerce i sprzedaży tradycyjnej.

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego, ktory weźmie pod swoje skrzydła dział kontrolingu, finansow i księgowości oraz podatkow.

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżąca wspołpraca z Zarządem w ramach działań poprawiających efektywność procesow finansowych w Społce
  • Przygotowywanie raportow i analiz finansowych wspierających procesy decyzyjne
  • Budżetowanie, prognozy oraz plany krotko i długoterminowe
  • Bieżąca analiza strategicznych wskaźnikow biznesowych
  • Realizacja procesow finansowych, sprawozdawczych i inwestycyjnych
  • Nadzor nad sprawozdawczością finansową społki i grupy kapitałowej (kraj i zagranica)
  • Zarządzanie i optymalizacja płynności finansowej
  • Wspołpraca z innymi działami firmy przy kwestiach operacyjnych i strategicznych
  • Udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca i roku Społki
  • Dzielenie się wiedzą, rozwoj i umacnianie kompetencji podległego zespołu.

OCZEKIWANIA:

  • Wyższe wykształcenie (ekonomiczne)
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora finansowego
  • Doświadczenie w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na rozwoj organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych
  • Dużą swobodę w działaniu oraz dużą odpowiedzialność
  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy

#LI-RS1

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy